KURUMSAL

Müşteri Memnuniyeti Öncelikli Hizmet Anlayışı…

HAKKIMIZDA | BİZ KİMİZ ?

Merkezi İstanbul’da bulunan kuruluşumuz, İstanbul ve Antalya’da hizmet vermektedir. Valetudo Medical ailesi olarak, tedavi için Türkiye’yi seçen hastalarımıza güvenilir, kaliteli, profesyonel ve konforlu hizmet sunabilmek için çalışıyoruz.

Hastalarımıza kendi alanında profesyonel hekimlerimiz ve sağlık personelimiz ile tam kapsamlı, anlaşmalı akredite hastanelerimizde beklentilerini doğru analiz ederek, isteklerini yerine getiriyor ve müşteri memnuniyeti önceliği ile hizmet vermeye özen gösteriyoruz.

VİZYONUMUZ

Geleceğin teknoloji üzerine kurulu hayatına yüzünü dönen; daha fazla insanın bu teknolojilerden ve yaşam koşullarından faydalanması için emek harcayan; bölgesindeki hizmet altyapısının gelişiminde payı olan; beklentileri karşılamakta gösterdiği yüksek performans ile sorumluluklarının bilincinde olma prensibini ana ilke olarak benimsemiş; kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışıyla genç, tecrübeli, yenilikçi global bir şirket olmak.

Bu kapsamda her müşterimize aynı özen ve özveriyi gösterirken sağlık sektöründe ülkemizi tercih eden misafirlerimizin hizmetlerimizden güvenle yararlanıp, memnuniyet çerçevesi içinde ülkemizi temsil eden öncü bir marka olmak.